mistr výroby, hradec králové

posted
contact
kateřina šťastná - 602679854, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
hradec králové, královéhradecký kraj
sector
Engineering
job type
stálý úvazek
reference number
/17/06/2018/KŠ - 292
contact

job description

Popis pozice

Náš klient je globálně působící podnik, soustředící se na vývoj, výrobu a obchodní využití technicky a technologicky náročných elektromotorových a mechatronických pohonů.

S počtem cca. 1600 zaměstnanců v 8 závodech na 3 kontinentech patří k vedoucím výrobcům v oboru. Strategickými trhy jsou automobilový průmysl, všeobecný průmysl a letecký průmysl.

Do svého týmu hledá vhodného kandidáta na pozici: Mistr výroby.

Náplň práce:

  • řídí podřízené zaměstnance, koordinuje denní mítinky v týmu
  • zajišťuje a koordinuje uvedení nových zařízení do provozu
  • zodpovídá za integraci nových operátorek
  • navrhuje personální rozvoj podřízených zaměstnanců (školení …)
  • realizuje hodnotící pohovory se svými podřízenými
  • sleduje výkon linek, pracovníků výroby a jejich efektivitu

Požadavky:

  • SOU, SŠ vzdělání – nejlépe elektro nebo strojní
  • praxe na pozici mistra podmínkou
  • zkušenosti s vedením kolektivu lidí
  • ochota pracovat ve třísměnném provozu
  • samostatnost, spolehlivost, flexibilita

A co nabízíme?:

  • motivující platové ohodnocení
  • stravenky/možnost závodního stravování
  • zázemí prosperující firmy
  • možnost profesního rozvoje
  • 5 týdnů dovolené
  • nástup možný ihned
  • Lokalita: Hradec Králové