montážní dělník - náborový příspěvek 20.000 + smlouva na dobu neurčitou, hranice

posted
contact
agáta lichovníková - 778532019, randstad hr solutions
job type

job details

posted
location
hranice, olomoucký kraj
sector
Engineering
job type
stálý úvazek
reference number
/62/06/2021/AL - t-3545
contact

job description

Staňte se součástí stabilní strojírenské společnosti se 70 lety tradice.

Náplň práce:

  • jednoduché montážní práce dle výkresu
  • běžná údržba pracoviště
  • kontrola provedených výrobků dle výkresové dokumentace
  • dodržování technologie a postupů

co vám nabídneme

  • zajímavou práci ve stabilní zahraniční firmě
  • smlouva na dobu neurčitou od nástupu
  • 5 týdnů dovolené
  • náborový příspěvek 20.000 Kč
  • motivující finanční hodnocení
  • 13. plat
  • možnost čerpání firemních benefitů (firemní školka, závodní stravování, příspěvek na dojíždění)
  • výkonnostní bonus až 66.000 Kč/ročně

co od vás očekáváme

  • vzdělání technického směru výhodou
  • manuální zručnost
  • základní znalost čtení technické dokumentace
  • základy obsluhy PC
  • základní metody měření (metr, posuvné měřítko)
  • práce na tři směny
  • ochotu učit se novým technologiím v naší firmě
  • spolehlivost, flexibilita a samostatnost

Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď". Jakmile dostanu vaši odpověď, budu vás informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat:

T.: +420 778 532 019

E.: agata.lichovnikova@randstad.cz

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.