montážní dělník/ce - práce v modřicích se mzdou až 20.000,-kč, brno

posted
contact
barbora eimannová - 778 882 087, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
brno, jihomoravský kraj
sector
production and industry
job type
stálý úvazek
reference number
/31/08/2018/BE - 413
contact

job description

Popis pozice

Láká Vás práce ve výrobě? Baví vás elektro a vše kolem něj? Pak máme nabídku právě pro Vás!

Co bude náplní Vaší práce?

- kompletace motorových dílů

- testování elektromotorů

Nabízíme

Co Vám za to nabízíme?

- čisté a nehlučné pracovní prostředí

- u nás si při práci posedíte

- výbornou dostupnost, dopravu zdarma

- příspěvky na penzijní připojištění či sportovní aktivity

- dotované stravování – 25,- / oběd

- možnost převést až 4 SIM karty s výhodným tarifem

- Sign-on bonus po zkušební době 5000,-

- Referal bonus za doporučení nového praovníka 20.000 - 40.000,-

- možnost zvyšování kvalifikace (elektrokurzy, CNC kurzy)

- firemní společenské akce (Family day, Vánoční večírek)

Zaujala Vás naše nabídka?

Pak neváhejte a ozvěte se nám přes odpovědní tlačítko!!!

Profil ideálního kandidáta

Co od Vás potřebujeme?

- manuální přesnost a zručnost

- ochotu pracovat ve třísměnném provozu od pondělí do pátku

- výhodou je vzdělání v oboru strojním nebo elektro nebo pracovní zkušenost z výroby, ale nebojte se, není problém Vás vše naučit