montážní dělník/dělnice, uničov

posted
contact
lubomír jurka, +420 778 424 573, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
uničov, olomoucký kraj
sector
Sales and business
job type
stálý úvazek
reference number
/29/09/2018/VŠ - t-626
contact

job description

Máme pro Vás práci v moderní mezinárodní společnosti zabývající se výrobou špičkových domácích spotřebičů. Práce je v čistém a pěkném prostředí. Získáte s námi mzdu až 19 500 Kč a k tomu příplatky za mimořádnou směnu. Dále vám nabídneme 5 týdnů dovolené a příspěvek 8 000 Kč na Vánoce. Tak neváhejte, nastupte do konce roku a získejte nástupní bonus 16 000 Kč!

Co Vás čeká?

  • montážní činnost
  • výrobní činnost
  • pomocné pracovní operace

Co s námi získáte?

  • měsíční plat 18 500 Kč až 19 500 Kč + příplatky
  • nástupní bonus 16 000 Kč do konce roku!
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na Vánoce 8 000 Kč
  • příspěvek na dovolenou 8 000 Kč
  • příspěvek za mimořádnou směnu 1 000 Kč
  • dotované závodní stravování
  • poukázky na sport, zdraví a kulturu v hodnotě 500Kč/čtvrtletí

Co očekáváme?

  • manuální zručnost
  • ochotu pracovat ve směnném nebo nepřetržitém provozu
  • ochotu pracovat ve stoje
  • spolehlivost

Jak se přihlásit?

Pokud Vás inzerát zaujal, vyplňte odpovědní formulář nebo nás neváhejte kontaktovat na: lubomir.jurka@randstad.cz. Nechce se vám čekat? Volejte na 778 424 573. Těšíme se na vaši reakci.

Co od vás očekáváme

Jak se přihlásit