nabídkář - cenotvorba a péče o zákazníky, praha

posted
contact
filip hofírek, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
praha, hlavní město praha
sector
Construction and reality
job type
stálý úvazek
reference number
8737
contact

job description

Mladá a úspěšná švýcarská firma působící v technickém oboru rozšiřuje svůj tým o dalšího člena. Máte rádi rodinnou atmosféru ve firmě a moderní technologie? Pak je tahle pozice pro Vás!

Neváhejte se ozvat a zaslat nám svůj životopis, rádi Vás uvítáme!

Co nabízíme:

  • absolvovaní školení od úplného začátku
  • možnost rozvoje a dalších školení pro získání zkušeností
  • odměna založená tržní situací a zkušenostech
  • pracoviště v dojezdu v letech u Dobřichovic v moderním areálu

Náplň práce:

  • Technická a cenová tvorba nabídek
  • Péče o stávající zákazníky
  • Vyjasňování nabídek do úrovně nutné k objednávce
  • Jednání se zahraničními nebo tuzemskými obchodními partnery

Požadavky:

  • Technická orientace a přehled
  • Schopnost dobré komunikace
  • Práce na PC
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Praxe v oboru hydromechaniky či čerpadel – výhodou
  • Minimálně středoškolské/vysokoškolské vzdělání