nakládka, vykládka balíků 105 kč/hod, hk + zálohy, hradec králové

posted
contact
martina tučková - 778764668, randstad czech republic
job type
dočasný úvazek

job details

posted
location
hradec králové, královéhradecký kraj
sector
Transport, logistics and supply
job type
reference number
/1/05/2018/MT - 265
contact

job description

Popis pozice

Hledáte dlouhodobou brigádu v Hradci Králové?

Nevadí vám manuální práce?

Rádi byste si vybrali z ranních a odpoledních směn?

Vezměte sebou i kamaráda a přijďte za námi na pobočku v ul. Havlíčkova 404, Hradec Králové, abyste se dozvěděli podrobnosti.

Vhodné nejen pro studenty.

Možnost týdenních záloh.

Co Vás čeká?

•       manuální manipulace s balíky

•       vykládání a nakládání balíků na pásy

•       třízení balíků ve skladu dle místa určení

•       lokalita práce Hradec Králové Březhrad

Co Vám nabízíme?

•        výběr z ranních (5:30 - 8:30) a odpoledních (15:00 - cca 20:30) směn

•       plánování směn na týden dopředu dle vašich časových možností

•       dohodu o pracovní činnosti

Co od Vás očekáváme?

•       fyzickou zdatnost, vhodné pro muže

•       spolehlivost

•       pracovitost

Více informací ráda poskytnu na tel 778 76 46 68, na mailu martina.tuckova@randstad.cz nebo nás můžete navštívit na pobočce v ul. Havlíčkova 404, HK.