nákupčí senior, most

posted
contact
michaela beránková, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
most, ústecký kraj
sector
Purchase
job type
stálý úvazek
reference number
8909
contact

job description

Pro mezinárodní výrobní společnost hledáme vhodného zodpovědného a spolehlivého kandidáta/ku na pozici Nákupčího.

Náplň práce:

  • nákup náhradních dílů,
  • zpracování objednávek,
  • zajištění včasných dodávek materiálu,
  • komunikace s dodavateli, vyjednávání dodacích podmínek,
  • denní komunikace s dodavateli v českém a anglickém jazyce

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení,
  • zaměstnanecké benefity (stravenky, dovolená navíc, vánoční bonus, bonus za docházku, aj.),
  • firemní akce (vánoční večírek, dětský den, vánoční dary, aj),
  • odměna za doporučení,

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání technického směru (možno elektro zaměření),
  • dobré komunikační a organizační dovednosti,
  • praxe na obdobné pozici výhodou,
  • komunikativní znalost anglického jazyka,
  • výborná znalost MS Office (Excel),
  • spolehlivost, zodpovědnost

Místo výkonu práce: okres Most

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis.

Kontakt: Michaela Beránková / michaela.berankova@randstad.cz