nástrojář - vstřikolis - 1 směna, hustopeče

posted
contact
lucie procházková - 778882087, randstad hr solutions
job type

job details

posted
location
hustopeče, jihomoravský kraj
sector
production and industry
job type
stálý úvazek
reference number
/137/04/2021/LP - t-3347
contact

job description

Máte již zkušenost na pozici nástrojáře?

Chcete pracovat pro lídra ve svém oboru?

Nabízíme Vám práci v perspektivní firmě s dlouhodobým výhledem.

Náplň práce:

  • nastavení procesních parametrů při vzorkování nových výrobků
  • pracovat na principu štíhlé výroby
  • dodržování 5S
  • běžná údržba a menší opravy na vstřikovacích formách
  • leštění pohledových ploch
  • spolupráce na tvorbě pracovních postupů
  • řešení technických problémů a snaha o odstranění
  • podněty na zlepšení forem

co vám nabídneme

  • práci na jednu směnu od 7 do 15:30
  • mzdu podle zkušeností, od 40.000,-
  • na odpočinek 25 dnů dovolené
  • dotované obědy, výběr z 6 variant
  • myslíme i na Vaši budoucnost a přispíváme Vám na penzijní připojištění
  • dáme Vám příspěvek na dovolenou, dětský tábor nebo nákup do lékárny
  • můžete u nás využít jazykové kurzy
  • pro Vás i Vaše známé máme připravený zvýhodnění mobilní tarif
  • čeká na Vás Vánoční odměna

co od vás očekáváme

  • vyučení v oboru nástrojář, klempíř, zámečník nebo odpovídající praxe na pozici
  • znalost procesních parametrů a jejich vliv na kvalitu výrobků
  • zkušenost ze zpracováním plastových materiálů metodou injekčního vstřikování výhodou
  • přehled o konstrukci a typech vstřikovacích nástrojů
  • zkušenost s údržbou tvarových forem
  • řidičský průkaz sk. B
  • schopnost rychle se učit novým věcem

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.