nastupte do amazonu a získejte vyšší mzdu 150 kč/h. + bonus až 10%, dobrovíz

posted
contact
simona hortová - 800 856 856, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
dobrovíz, středočeský kraj
sector
Transport, logistics and supply
job type
stálý úvazek
reference number
/136/04/2018/PZ - 332
contact

job description

Popis pozice

Pojďte pracovat do Amazonu a získejte více peněz za stejnou práci. Nabízíme vyšší mzdu 150 Kč hrubého na hodinu + bonus až 10 %. Jednoduchá práce v příjemném prostředí, doprava do práce a zpět zdarma, 5 týdnů dovolené a mnoho dalších výhod. Nepropásněte šanci vydělat si více! Volejte ZDARMA na 800 856 856.

Co Vás v práci čeká?

  • manipulace se zákaznickými zásilkami
  • přátelské prostředí a možnosti pro váš rozvoj
  • při práci vám pomohou špičkové technologie

Co s námi získáte?

  • 150 Kč hrubého na hodinu + bonus až 10% + příplatky
  • práci 4 dny v týdnu u HPP nebo 3 dny u částečného úvazku
  • možnost týdenních záloh
  • dopravu do práce a z práce zdarma

Co Vám ještě nabídneme?

  • dlouhodobou spolupráci
  • práci v příjemném klimatizovaném a čistém moderním prostředí
  • týden dovolené navíc
  • možnost převodu do kmene
  • hlavní teplé jídlo jen za 25 Kč
  • odměnu 10 000 Kč za doporučení nového kolegy
  • kávu, čaj a vodu na pracovišti zdarma

Co očekáváme?

  • zájem o dlouhodobé zaměstnání
  • ochotu pracovat na směny
  • dochvilnost, přesnost, schopnost práce v týmu
  • plnoletost a trestní bezúhonnost

Pohovory se konají v Praze na Zličíně, ul. Ringhofferova 1. Přijedeme také do Vašeho města.

Zaujala Vás naše nabídka?

Stiskněte tlačítko "Odpovědět" a vyplňte kontaktní formulář na následující straně. Budeme vás kontaktovat. Nechce se vám čekat? Zavolejte ZDARMA na 800 856 856. Jsme tu pro vás od pondělí do pátku od 8:00 do 20:00.