navyšujeme mzdy v trianglu, žatec

posted
contact
jana patová - 778435077, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
žatec, ústecký kraj
sector
production and industry
job type
stálý úvazek
reference number
/115/04/2018/JP - 140
contact

job description

Popis pozice

Do úspěšné mezinárodní firmy zaměřené na vývoj a výrobu kovových automobilových komponentů na Žatecku hledáme nové kolegy do výroby.

Jsi šikovný, spolehlivý a nechybí Ti chuť do práce? Pak hledáme právě TEBE!

Nabízíme

  • základní mzdu NOVĚ 18.000,- Kč
  • bonusová složka až 4.000,- Kč už ve zkušební době
  • příspěvek na dopravu ve výši 1.000,- Kč
  • dovednostní bonus až 3.000,- Kč
  • příspěvek na stravování v naší jídelně ve výši 55%
  • příplatky za přesčas 50%
  • zákonné příplatky za práci o víkend a v noci 10%

Profil ideálního kandidáta

  • ochotu pracovat v třísměnném i nepřetržitém provozu ( 8H + 12H směny )
  • zkušenosti s výrobní společností - není však podmínkou
  • dobrý zdravotní stav
  • fyzickou zdatnost