nový start v moderní výrobní hale, teplice

posted
contact
monika hempelová - 778717626, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
teplice, ústecký kraj
sector
production and industry
job type
stálý úvazek
reference number
/11/12/2019/MH - t-1683
contact

job description

Pro klienta se sídlem v Teplicích hledáme nové kolegy do výroby! Nové pracovní příležitosti v moderním a pěkném prostředí čekají na Vás!

Společnost, pro kterou hledáme spolehlivé zaměstnance, je součástí kanadské nadnárodní společnosti, která je celosvětově jedním z předních dodavatelů komponentů v automobilovém průmyslu. Zaměřuje se na výrobu sedaček do automobilů různých světových značek.

V případě Vašeho zájmu, nás neváhejte kontaktovat!!!

co budete dělat?

To se především vždy odvíjí od Vašich znalostí a dovedností, většinou se budete zabývat touto náplní práce:

•montáž výrobků, práce na lince

•obsluha stroje, drobná údržba

•kontrola kvality hotových výrobků

•balení hotových výrobků

co vám nabídneme

•nástup na hlavní pracovní poměr

•dlouhodobá spolupráce – nástup do kmene společnosti!!

•velmi zajímavé a motivační platové ohodnocení / 24 tis / při běžném fondu pracovní doby

•možnost kariérního růstu v rámci společnosti

•poukázky Flexi Pass, příspěvek na dětské rekreace a další firemní benefity

•13. mzda dle hospodářského výsledku

•možnost placených přesčasů

•závodní stravování

•dobrá dostupnost linkové dopravy, svozová doprava zajištěna z Ústí nad Labem

co od vás očekáváme

•SOU nebo SOŠ technického zaměření velkou výhodou

•praxe v podobném prostředí též výhodou, technické myšlení

•samostatnost, schopnost orientace v pracovních procesech

•spolehlivost, loajalita a chuť do práce

•zručnost a ochota učit se novým dovednostem

•časová flexibilita - práce na směny, nástup ihned

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.