obchodní zástupce - technické plyny, ostrava

posted
contact
agáta lichovníková - 778532019, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
ostrava, moravskoslezský kraj
sector
Sales and business
job type
stálý úvazek
reference number
/6/02/2020/AL - t-1839
contact

job description

Největší výrobce a distributor technických, medicinálních a speciálních plynů, vedoucí společnost na světovém trhu technických plynů hledá do svých řad obchodního zástupce.

Obchodní zástupce - technické plyny

Jaká by byla pracovní náplň?

  • pečovat o stávající zákazníky ve svěřeném regionu a získávat nové zákazníky
  • poradit, pomoci, doporučit a prodat naše produkty a služby
  • plánovat v oblasti prodeje (obrat, objem)
  • připravovat cenové nabídky dodávek technických plynů, sjednávat kontrakty, podepisovat smlouvy se zákazníky
  • sledovat vývoj na trhu technických plynů
  • stále se zdokonalovat ve znalostech nových aplikací pro použití plynů v průmyslu

co vám nabídneme

  • práci v stabilní mezinárodní společnosti
  • příjemný kolektiv
  • služební auto i k soukromým účelům
  • služební tablet i služební telefon
  • 5 týdnů dovolené
  • 4 dny sick days
  • možnost home office
  • flexibilní začátek i konec pracovní doby
  • závodní stravování
  • příspěvěk na životní i penzijní připojištění

co od vás očekáváme

  • SŠ/VŠ vzdělání - technické zaměření výhodou
  • chuť pracovat v obchodu a silnou proklientskou orientaci
  • uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
  • znalost Aj na komunikativní úrovni
  • cílevědomost, proaktivitu a výborné komunikační schopnosti
  • chuť rozvíjet svůj obchodnický talent
  • ŘP skupiny B

Zaujala Vás tato nabídka? Zašlete mi svůj životopis ještě dnes!

V případě zájmu či jakýchkoliv dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat na emailu: agata.lichovnikova@randstad.cz, nebo na telefonním čísle: 778 532 019

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.