obchodní zástupce, hradec králové

posted
contact
kateřina šťastná - 602679854, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
hradec králové, královéhradecký kraj
sector
Sales and business
job type
stálý úvazek
reference number
/12/10/2018/KŠ - t-474
contact

job description

Náš klient se zabývá prodejem a servisem zdravotnických technologií. Do svého týmu hledá šikovného kolegu na pozici: Obchodní zástupce.

Pokud máte technické znalosti, mluvíte anglicky a nevadí vám cestování, pak je tato nabídka právě pro vás.

 RTG přístroje – prodej a servis, digitalizace RTG pracovišť, PACS a DICOM tiskárny…

Co nabízíme ?

·      práci ve stabilní společnosti a v mladém kolektivu,

·      školení na moderní digitální technologie,

·      pružnou pracovní dobu,

·      5 týdnů dovolené,

·      home office + vlastní organizace práce,

·      notebook + telefon,

·      služební vůz i pro soukromé účely

·      příspěvek na stravování, penzijní či životní pojištění a další zaměstnanecké benefity.

Naše požadavky:

·      ÚSO/VŠ vzdělání technického směru (biomedicínské, zdravotnické, IT , elektro-slaboproud),

•        praxe na obdobné pozici výhodou, výhodou jsou také znalosti a zkušenosti v oblasti prodeje technologií ve zdravotnictví,

•        znalost IT problematiky se zaměřením na SW na vyšší než uživatelské úrovni,

•        dobré prezentační dovednosti, komunikační schopnosti, obchodní myšlení,

•        ochota cestovat v rámci svěřeného regionu,

•        řidičský průkaz sk. B s praxí,

•        dobrá znalost AJ (B2).

Náplň práce:

•        péče o stávající zákazníky a aktivní vyhledávání a získávání nových zákazníků a nových obchodních příležitostí,

•        analýza potřeb zákazníků,

•        tvorba nabídek a prezentací,

úzká spolupráce s IT oddělením, interními a externími