obchodní zástupce, karlovy vary

posted
contact
jana dernerová - 778743768, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
karlovy vary, karlovarský kraj
sector
Sales and business
job type
stálý úvazek
reference number
/7/02/2019/JD - t-708
contact

job description

Pro našeho klienta hledáme obchodního zástupce pro Karlovarský, Ústecký a severozápadní část Středočeského kraje (Kladno, Rakovník, Mělník, Louny).

Společnost se zabývá výrobou tepelných čerpadel a dodává své řídicí systémy do 60 zemí světa již více než 40 let.

Náplň práce:

  • aktivní získávání nových zákazníků a zakázek v přiděleném regionu
  • péče o stávající zákazníky v přiděleném regionu

  • zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti s perspektivními obory působnosti
  • nástup ihned
  • mzda od 37 000 Kč
  • motivační finanční ohodnocení
  • příjemné pracovní prostředí
  • možnost dalšího vzdělávání

co od vás očekáváme

  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru
  • znalosti z oboru vytápění a technických zařízení budov
  • znalost konkurenčního prostředí velmi vítána
  • základní dovednosti v MS Office - Word, Excel, Outlook, Powerpoint...
  • samostatnost, zodpovědnost, organizační schopnosti
  • řidičský průkaz sk. B
  • příjemné vystupování, komunikativnost

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.