obchodník pro čr a sk, nymburk

posted
contact
sabina ponikelská - 778764668, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
nymburk, středočeský kraj
sector
Sales and business
job type
stálý úvazek
reference number
/38/01/2021/SP - t-2843
contact

job description

Společnost, která se zabývá výrobou elektroniky, hledá posilu na pozici zkušeného obchodníka.

Chcete v novém roce udělat změnu, která se týká Vaší pracovní kariéry, otevřít novou kapitolu, kde nasbíráte další zkušenosti a ještě budete nadstandardně ohodnoceni?

Pokud jste odpověděli ano, máme pro Vás pracovní příležitost v Japonské společnosti, která se specializuje na výrobu televizorů.

Na oplátku požadují zkušenosti na obdobné pozici a anglický jazyk na perfektní úrovni.

Náplň práce

  • vyhledávání nových obchodní příležitostí (především online prodej)
  • obstarávání získaného portfolia prodejců
  • vypracování a reporting v AJ
  • obchodní schůze u zákazníka
  • administrativa spjatá s obchodní pozicí
  • vyřizování požadavků klienta

co vám nabídneme

  • různorodou a zajímavou práci pro mezinárodní společnost
  • měsíční mzdu 80 000 Kč - 120 000 Kč dle zkušeností
  • 25 000 Kč / měsíc za využití vlastního vozu a pohonných hmot (nedisponujeme služebním vozem)
  • fixní mzdu bez provizí z prodeje (nabízíme vysokou základní mzdu, která je podmíněna plněním předem nastavených ročních cílů)
  • 1x týdně homeoffice

co od vás očekáváme

  • prokazatelné zkušenosti v oblasti prodeje bílých spotřebičů - podmínka
  • aktivní znalost angličtiny - podmínka
  • vazby na prodejce bílé techniky výhodou - výhoda
  • skvělé komunikační dovednosti
  • velkou odolnost vůči stresu

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "aplikovat". Jakmile dostanu Vaši odpověď, budu informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.