obsluha montážní linky, balička, lanškroun

posted
contact
kateřina šťastná, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
lanškroun, pardubický kraj
sector
Handicraft and manual work
job type
stálý úvazek
reference number
8036
contact

job description

Hledáme šikovné lidi k obsluze montážní linky. Pokud bydlíte v okolí Lanškrouna, kontaktujte mě !!!

Náš klient se zabývá výrobou kombinovaných nástrojů vstřikovacích forem a náhradních dílů pro výrobu valivých ložisek (automotive) a do svého týmu hledá vhodné uchazeče na pozici: OBSLUHA montážní linky, balička

Náplň práce:

  • obsluha montážní linky,  odběr hotových výrobků,
  • balení výrobků,
  • kontrola kvality výrobků.

 Požadujeme:

  • dobrý zdravotní stav,
  • SŠ/ZŠ vzdělání,
  • spolehlivost a přesnost,
  • praxe na obdobné pozici výhodou (v automotive),
  • ochotu pracovat ve 3. směnném provozu.

Nabízíme:

  • zajímavou měsíční mzdu
  • zajímavé příplatky za noční a odpolední směnu
  • 13. plat
  • bonus: podíl ze zisku – vyplácen na základě plnění celé společnosti
  • příspěvek na dovolenou a Vánoce
  • závodní stravování + občerstvení na pracovišti
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu
  • firemní akce
  • možnost kariérního růstu
  • možnost napracovat si hodiny