odborný prodejce hradec králové

posted
contact
lenka skalická, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
hradec králové, královéhradecký kraj
sector
Sales and business
job type
stálý úvazek
reference number
8568
contact

job description

Máte přehled v oblasti elektrotechnologií? Získal/a jste zkušenosti s prodejem a chcete je využít? Komunikace se zákazníky vám nedělá problém a máte milé vystupování? Pojďte do toho s námi a staňte se odborným prodejcem na nové pobočce v Hradci Králové.

Jaká bude vaše náplň práce:

  • Prodej zabezpečovacích technologií (EZS, EPS, kontrola vstupu, CCTV)
  • Péče o nové a stávající zákazníky (osobní i telefonická)
  • Konzultace a návrhy v oblasti prodeje
  • Podpora při organizaci školení pro zákazníky
  • Správa skladových prostor

Co byste měl/a umět:

  • Praxe v oblasti prodeje
  • Znalosti v oblasti elektrotechniky a zabezpečovací techniky
  • Anglicky jazyk na mírně pokročilé úrovní (A2)
  • Komunikační a prezentační dovednosti
  • Důslednost a obchodně-proaktivní přístup
  • Orientaci na výsledky
  • Řidičský průkaz sk.B

Co Vám nabízíme:

  • Zázemí stabilní a prosperující mezinárodní společnosti
  • Bonusový program odpovídající dosaženým obchodním výsledkům
  • Benefity – 5 týdnů dovolené, stravenky, penzijní připojištění, e-learningové kurzy
  • Možnost profesního rozvoje a růstu
  • Příjemné a moderní pracovní prostředí