operátor biotechnologické výroby, kouřim

posted
contact
jan toběrný, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
kouřim, středočeský kraj
sector
production and industry
job type
stálý úvazek
reference number
8924
contact

job description

Hledáme pracovníky do několika výrobních oddělení. Jedná se o pozici výrobní operátor do nepřetržitého provozu. Jde o kvalifikovanou práci v oblasti biotechnologických procesů.

Co budete dělat :

·         Obsluhu výrobního zařízení včetně kontroly procesu, sterilizace, čištění atd.

·         Dodržování výrobních předpisů a postupů

·         Práci s počítačem řízenými systémy

·         Dodržování Správné dokumentační praxe

Nabízíme:

·         Příspěvek na dopravu (v závislosti na vzdálenosti místa bydliště, např. pro vzdálenost 25 km se jedná o 1.170 Kč měsíčně)

·         Motivující finanční ohodnocení, směnové příplatky

·         13.mzdu

·         Závodní stravování (tříchodové menu ve vlastní závodní jídelně jen za 15 Kč)

·         5 týdnů dovolené

·         Roční bonus ve výši 4,5%

·         Spolupráce na projektech se špičkovými technologiemi

·         Penzijní připojištění po 1.roce zaměstnání (3% ze základu pro odvod sociálního pojištění)

·         Placené pracovní volno v případě určených rodinných událostí

·         Očkování proti chřipce a žloutence A+B zdarma (po zkušební době)

Očekáváme:

·         Odpovědnost, pečlivost, samostatnost, dochvilnost, flexibilita

·         SOU/SŠ vzdělání technického směru - výhodou

·         Znalost práce na PC – MS Office

·         Schopnost rychle se učit

·         Schopnost týmové práce

·         Ochotu pracovat ve směnném provozu (12-ti hodinové směny systémem krátký-dlouhý týden)

·         Znalost češtiny, základní znalost angličtiny výhodou