operátor výroby - 180 kč/hod, vamberk

posted
contact
jana dernerová - 778743768, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
vamberk, královéhradecký kraj
sector
production and industry
job type
stálý úvazek
reference number
/21/08/2018/JD - 401
contact

job description

Popis pozice

Hledáte práci ve výrobě? A nevadí Vám směnný provoz?

Dějte nám o sobě vědět!

Náš klient je přední světový výrobce svařovacích a řezacích zařízení a přídavných svařovacích materiálů.

Nabízíme:

- mzda 150-180 Kč/hod + příplatky za přesčas, víkendy a noční

- 5 týdnů dovolené

- závodní stravování

- odměny za odpracované roky, životní jubilea

- zvýhodněné SIM karty

- prostředí mezinárodní firmy

- perspektivní zaměstnání ve stabilizovaném kolektivu

- nástup možný ihned

Náplň práce:

- obsluha tažné a výrobní linky – převíjecího stroje

- zajišťování materiálu ke zpracování

- odpovědnost za správný chod linky

Požadujeme:

- ochotu pracovat v nepřetržitém provozu/ směnný provoz – 12 hod.

- vyučení ve strojírenském oboru výhodou

- samostatnost, odpovědnost

Napište nám, zavolejte nebo nás navštivte:

Email: jana.dernerova@randstad.cz Tel: 778 743 768

Randstad s.r.o., Havlíčkova 404, 500 02 Hradec Králové