operátor výroby - 180 kč/hod, vamberk

posted
contact
jana dernerová - 778743768, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
vamberk, královéhradecký kraj
sector
production and industry
job type
stálý úvazek
reference number
/66/10/2018/JD - t-557
contact

job description

Hledáte práci ve výrobě? A nevadí Vám směnný provoz?

Dějte nám o sobě vědět!

Náš klient je přední světový výrobce svařovacích a řezacích zařízení a přídavných svařovacích materiálů.

Náplň práce:

  • obsluha tažné a výrobní linky – převíjecího stroje
  • zajišťování materiálu ke zpracování
  • odpovědnost za správný chod linky

Co Vám nabídneme

  • mzda 150-180 Kč/hod + příplatky za přesčas, víkendy a noční
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • odměny za odpracované roky, životní jubilea
  • zvýhodněné SIM karty
  • prostředí mezinárodní firmy
  • perspektivní zaměstnání ve stabilizovaném kolektivu
  • nástup možný ihned

Co od vás očekáváme

  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu/ směnný provoz – 12 hod.
  • vyučení ve strojírenském oboru výhodou
  • samostatnost, odpovědnost

Jak se přihlásit

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.