operátor výroby, 22000 kč/měs, brno

posted
contact
michaela špačková - 724159550, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
brno, jihomoravský kraj
sector
Handicraft and manual work
job type
stálý úvazek
reference number
/1/03/2018/MŠ - 15
contact

job description

Popis pozice

Informace o pracovní pozici:

Pro úspěšnou společnost působící v oblasti výroby ventilů hledáme nové posily do týmu! Chcete pracovat pro stabilního a férového zaměstnavatele? Pak čtěte dál a neváhejte nám zaslat svůj životopis!

Jedná se o dlouhodobou práci na hlavní pracovní úvazek s možností nástupu ihned.

SMĚNNÝ PROVOZ:

3 směnný nebo nepřetržitý

A co víc - stanete se kmenovým zaměstnancem ihned od nástupu!

Co bude náplní Vaší práce?

- jednoduché manuální práce

- kontrola výrobků

Mzdové ohodnocení:

- mzda ve zkušební době dle předchozích zkušeností: 17500-18700 Kč/měsíc

- průběžné zvyšování mzdy - vícekrát během roku

- měsíční bonusy za produktivitu a docházku

- nadstandardní příplatky za práci v noci 25 Kč/hod

- navíc příplatek 2000 Kč/měsíc v případě nepřetržitého provozu

Přidáme k tomu i tyto benefity:

- 5 týdnů dovolené

- penzijní připojištění

- náborový bonus

- příspěvky na stravování

- flexipassy

- týdenní zaškolení na tréninkovém pracovišti

- dlouhodobé zaměstnání - čím déle ve společnosti budete, tím více budete ohodnoceni

- možnost profesního růstu

Profil ideálního kandidáta:

- věk nad 18 let

- dobrý fyzický stav

- zkušenosti ve výrobě výhodou

Zaujala Vás naše nabídka?

Pak se o ní nezapomeňte zmínit i Vašim známým a můžete pracovat spolu!

V případě zájmu nám zašlete Váš životopis s pomocí tlačítka odpovědět a my se Vám ozveme.