operátor výroby, 25000-30000 kč/měsíc, nástup přímo do kmene!, humpolec

posted
contact
lenka císařová - 602 431 603, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
humpolec, kraj vysočina
sector
Sales and business
job type
stálý úvazek
reference number
/72/04/2018/RV - 100
contact

job description

Popis pozice

Hledáte zajímavou a různorodou práci s možností profesního růstu? Chcete být součástí menšího a příjemného kolektivu?

Pak máme nabídku přímo pro Vás!

Pro úspěšnou mezinárodní společnost, která se neustále rozvíjí, hledáme nové šikovné kolegy na výrobu plechových a nerezových produktů. Práce je svým charakterem vhodná spíše pro muže.

A navíc – stanete se kmenovým zaměstnancem ihned od nástupu!

Pracovní doba: nepřetržitý režim (krátký x dlouhý týden; 06:00-18:00, 18:00-06:00)

Místo výkonu práce: Ledeč nad Sázavou

Nabízíme

-nástupní mzda od 150 Kč/hod

-příplatky nad rámec zákona

-příplatek za směnnost 110 Kč/směna

Vaše celková měsíční mzda se bude pohybovat v průměru 25000-30000 Kč/měsíc dle Vaší pracovní pozice.

Nabízíme Vám k tomu i tyto benefity:

-5 týdnů dovolené

-13. plat ve výši průměrné mzdy

-letní bonus v průměru 7000 Kč

-příspěvky na dopravu (2 Kč/km)

-stravenky v hodnotě 100 Kč

-pravidelné navyšování mzdy

Profil ideálního kandidáta

-možnost nástupu co nejdříve

-ochotu pracovat v nepřetržitém režimu

- zkušenost z výrobního prostředí je výhodou, nikoli však podmínkou -> tato práce je vhodná i pro absolventy

-spolehlivost a zodpovědnost