operátor výroby, až 25.500,- - nástupní bonus 10.000kč, brno

posted
contact
lucie procházková - 778882087, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
brno, jihomoravský kraj
sector
production and industry
job type
stálý úvazek
reference number
/40/09/2020/LP - t-2423
contact

job description

Hledáte zajímavou práci v malém kolektivu?

Nemáte zkušenost ve výrobě, ale chcete jít jiným směrem?

Vyhovuje Vám práce na 3 směny?

Hledáte práci v lokalitě Modřice? Svoz z centra zajištěn.

Hledáme posily do týmu!

Náplň práce:

  • obsluha stroje, který vyrábí platové výrobky
  • kontrola výrobků, případně drobné opravy nožíkem, pilníkem,...
  • jednoduchá manuální montáž plastových dílů (nejedná se o žádné těžké věci)
  • práce ve 3. směnném provozu (noční začíná v neděli, odpolední končí v pátek) - VÍKENDY JSOU VOLNÉ
  • před nástupem proběhne prohlídka výroby, ať přesně víte, jak to v práci vypadá

co vám nabídneme

  • mzdu až 25.500,- ( po zapracování až 31.000)
  • 10.000,- nástupní bonus. (3.000kč ve 4. a 5. měsíci, 4.000kč v 6. měsíci)
  • stabilní dlouhodobé zaměstnaní
  • stravenky v hodnotě 80kč/den
  • příspěvek na čištění oděvu
  • 25 dnů dovolené
  • Active pass až 150kč/den.
  • svoz z centra Brna až k firmě
  • bonus 5.000Kč za doporučení nového zaměstnance
  • narozeninové poukaz, příspěvek na očkování proti chřipce

co od vás očekáváme

  • manuální zručnost a pečlivost
  • týmového ducha
  • zodpovědnost za svou práci
  • možnost pracovat na 3 směny ( 6:00- 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00)

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.