operátor výroby - do kmene - nástupní bonus 10.000,-, brno

posted
contact
lucie procházková - 778 882 087, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
brno, jihomoravský kraj
sector
production and industry
job type
stálý úvazek
reference number
/38/07/2018/BE - t-2110
contact

job description

Hledáme pracovníky do kmene společnosti, která patří mezi největší průmyslové podniky světa, je jednou z nejvíce inovativních společností, která na průmyslových trzích působí již více než 350 let.

Hledáte práci na 3 směny?

Vyhovuje Vám lokalita Brno - jih?

Máme pro Vás nabídku!

Co Vás čeká?

  • práce u poloautomatické linky
  • nejedná se o pásovou výrobu - práce je tedy vždy odlišná
  • Budete obsluhovat stroj, seřizovat ho, starat se o plynulý provoz, pracovat s technickou dokumentací a manipulovat s výrobky
  • 3směnný provoz s volnými víkendy (začátky pracovní doby 5:50, 13:50, 21.50)
  • při zkušenostech možnost práce na CNC

co vám nabídneme

Co za to nabízíme?

  • zajímavou mzdu již od samého počátku (25.000,- nástupní mzda s navyšováním po zkušební době) + nástupní bonus 10.000,-
  • nabídku zaměstnání přímo do KMENE společnosti
  • pokud chodíte do práce, bonus 7.000,- za každé 3 měsíce
  • 25 dnů dovolené
  • stravenky v hodnotě 100 Kč/den a flexipass 400kč/měsíc
  • velmi důkladné zaškolení ("vyfasujete" parťáka, který Vám se vším rád poradí)
  • příspěvek na sport, životní ,úrazové pojištění i penzijní připojištění
  • v případě potřeby bezpečné parkování u firmy pro auta i kola
  • velmi přátelské kolegy (pravidelné pivko, airsoft a další aktivity k tomu)
  • mnoho dalších benefitů, které s Vámi rádi probereme osobně :)

Pracujeme v čistém prostředí a bezpečnost práce je pro nás na prvním místě.

Zaujala Vás nabídka?

Pak neváhejte a ozvěte se nám pomocí odpovědního tlačítka. Rádi se s Vámi spojíme a domluvíme prohlídku výroby!

co od vás očekáváme

Jak si Vás představujeme?

  • jste fyzicky zdatný/á
  • máte již zkušenosti z výrobních firem
  • nebojíte se pracovat na směny
  • jste týmový hráč na pracovišti i mimo ně

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.