operátor výroby - mzda až 28.500 + příplatky - dlouhodobá spolupráce, přestanov

posted
contact
alena zahrádková - 724753975, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
přestanov, ústecký kraj
sector
production and industry
job type
stálý úvazek
reference number
/70/08/2020/AZ - t-2346
contact

job description

Pro našeho klienta, působícího v oblasti automotive, hledáme nové kolegy do výroby na pozici Operátor ve výrobě!

Jedná se o mladou a dynamickou společnost, která staví nové výrobní linky a tak hledá i nové kolegy do týmu.

 Co Vás čeká?

·        montovat výrobky na svěřeném pracovním úseku dle technické dokumentace

·        kontrolovat kvalitu výrobků

·        balení výrobků

·        Váš přímý nadřízený bude předák linky

·        pracovní poměr ihned u našeho klienta, nastupujete tedy přímo do kmenového stavu společnosti

·        jistý a stabilní zisk, příspěvek na dojíždění (společnost se nachází asi 15 minut od Ústí nad Labem)

·        stravenky v hodnotě 130,- Kč/směna nebo zvýhodněné závodní stravování

·        možnost kariérního postupu, penzijní pojištění

·        mzda 25.450,- Kč + příplatky po zaškolení až 28.500 + příplatky

Co Vám ještě nabídneme?

·        nabízíme Vám čistou výrobu, bezprašné prostředí, lidský přístup, přátelské vztahy na pracovišti, nový tým dobrých kolegů

·        pracovní oblečení přímo od Vašeho zaměstnavatele, včetně jeho praní a čištění

Nástup: domluvíme se

Místo výkonu práce: Ústí nad Labem - Přestanov

co od vás očekáváme

·        chuť pracovat ve směnném provozu -  8h/den - ranní, odpolední, noční (v případě navýšení zakázek, přechod na 12-ti hod. směny)

·        manuální zručnost, praxe ve výrobě - velkou výhodou!

·        čistý trestní rejstřík

Kontakt: Pavlína Vítová - 778 544 338, 477 011 997 - pavlina.vitova@randstad.cz

Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď". Jakmile dostanu vaši odpověď, budu informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.