operátor výroby - mzda až 28.500 + příplatky - dlouhodobá spolupráce, přestanov

posted
contact
vítová pavlína, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
přestanov, ústecký kraj
sector
production and industry
job type
stálý úvazek
reference number
/30/01/2021/AZ - t-2853
contact

job description

Pro našeho klienta, působícího v oblasti automotive, hledáme nové kolegy do výroby na pozici Operátor ve výrobě!

Jedná se o mladou a dynamickou společnost, která staví nové výrobní linky a tak hledá i nové kolegy do týmu.

Co Vás čeká?

  • montovat výrobky na svěřeném pracovním úseku dle technické dokumentace
  • kontrolovat kvalitu výrobků
  • balení výrobků
  • Váš přímý nadřízený bude předák linky

  • pracovní poměr ihned u našeho klienta, nastupujete tedy přímo do kmenového stavu společnosti
  • jistý a stabilní zisk, příspěvek na dojíždění (společnost se nachází asi 15 minut od Ústí nad Labem)
  • stravenky v hodnotě 130,- Kč/směna nebo zvýhodněné závodní stravování
  • možnost kariérního postupu, penzijní pojištění
  • mzda 25.450,- Kč + příplatky po zaškolení až 28.500 + příplatky

Co Vám ještě nabídneme?

  • nabízíme Vám čistou výrobu, bezprašné prostředí, lidský přístup, přátelské vztahy na pracovišti, nový tým dobrých kolegů
  • pracovní oblečení přímo od Vašeho zaměstnavatele, včetně jeho praní a čištění

Nástup: domluvíme se

Místo výkonu práce: Ústí nad Labem - Přestanov

co od vás očekáváme

  • chuť pracovat ve směnném provozu -  8h/den - ranní, odpolední, noční (v případě navýšení zakázek, přechod na 12-ti hod. směny)
  • manuální zručnost, praxe ve výrobě - velkou výhodou!
  • čistý trestní rejstřík
  • základní znalost práce na PC - podmínkou

Kontakt: Pavlína Vítová - 778 544 338, 477 011 997 - pavlina.vitova@randstad.cz

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.