operátor výroby - seřizovač hpp, lovosice

posted
contact
karolína hanušová, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
lovosice, ústecký kraj
sector
production and industry
job type
stálý úvazek
reference number
/14/10/2018/RV - t-478
contact

job description

Aktuálně hledáme kandidáty na pozici Operátor výroby - seřizovač na HPP

Chcete práci, která Vás bude bavit, a budete se pohybovat ve voňavém prostředí? Chcete se stát součástí výrobního prostředí a práce ve směnném provoze vám vyhovuje? Jste fyzicky zdatní a manuálně zruční?

Pak hledáme právě vás!

Náplň práce:

  • obsluha strojního zařízení v rámci pozice výrobního operátora
  • běžná údržba zařízení nebo seřízení a změna parametrů v návaznosti na změnu sortimentu
  • preventivní údržba, kontrola a drobné opravy strojního zařízení v rámci požadovaných kompetencí
  • práce ve 3 směnném nebo 4 směnném provoze
  • práce vhodná pro muže i ženy

Co Vám nabídneme

  • pracovní smlouva na HPP
  • náborový příspěvek 20.000,- Kč (po odpracování zkušební doby)
  • měsíční mzda 17.050 Kč

+ příplatky dle směn:

  • 7,80 Kč/hod při práci v odpolední směně
  • 17,60 Kč/hod při práci v noční směně
  • 9,90 Kč/hod při práci v nepřetržitém provozu
  • 25% z průměrného výdělku při práci o víkendu

+ bonus 20% z každé odpracované hodiny v případě odpracování 90 hodin a více

  • balíček školení a možnost dalšího rozvoje
  • 5 týdnů dovolené
  • zvýhodněné závodní stravování

Co od vás očekáváme

  • ochota pracovat ve směnném provoze
  • střední odborné vzdělání (technické obory výhodou)
  • technická a manuální zručnost – podmínkou
  • samostatnost, spolehlivost
  • výborný zdravotní stav
  • potravinářský průkaz
  • základní znalost práce na PC

Jak se přihlásit

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.