operátor/ka kontroly kvality (26 000 - 30 000 kč/měs),rk, rychnov nad kněžnou

posted
contact
martina tučková - 778764668, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
rychnov nad kněžnou, královéhradecký kraj
sector
Quality and quality control
job type
stálý úvazek
reference number
/52/06/2018/MT - 327
contact

job description

Popis pozice

Příležitost pro Vás!

Hledáme kandidáty na pozici Operátor kontroly kvality do francouzské automotive společnosti v Lipovce u Rychnova nad Kněžnou.

Nabízíme mzdu 26 000 – 30 000 Kč /měs.

Dále dovolenou navíc, stravenky, příspěvek na dopravu, vánoční, velikonoční bonusy a bonusy na dovolenou.

Je to přesně to, co hledáte? Dej nám o sobě vědět.

Nemáte zatím zkušenosti s kontrolou kvality, nevadí, ukážeme Vám výrobu a poté vše naučíme. Práce je svoji povahou vhodnější pro ženy.

Co Vás čeká:

  • vstupní a výstupní kontrola nárazníků
  • vizuální kontrola lakových vad
  • vyleštění finálního výrobku
  • práce v čistém prostředí

Co Vám nabízíme:

  • měsíční mzdu 26 000 – 30 000 Kč měsíčně hrubého
  • práci v menším kolektivu
  • bonusy, odměny, stravenky, příspěvek na dojíždění a další

Co od Vás očekáváme:

  • dobrý zrak
  • zkušenost s prací na směny a ve výrobě výhodou, ne podmínkou
  • ochotu pracovat na tři směny

Pro více informací mě kontaktujte na tel 778 76 46 68 nebo na mailu martina.tuckova@randstad.cz