operátor/ka výroby, bonus za doporučení 30 000 kč, hk, hradec králové

posted
contact
martina tučková - 778764668, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
hradec králové, královéhradecký kraj
sector
production and industry
job type
stálý úvazek
reference number
/53/04/2018/MT - 92
contact

job description

Popis pozice

Přidejte se k nám!

Hledáme manuálně zručné pracovníky/pracovnice do výrobní společnosti v Hradci Králové.

Po zapracování nabízíme 22 000 -  25 000 Kč/měs. (v závislosti na směnnosti a výši bonusů).

Čekají Vás měsíční bonusy, roční prémie, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, příspěvek na letní tábory pro děti zaměstnanců, dovolená navíc, dotované stravování,  nadstandardní příplatky a čisté, moderní pracovní prostředí.

Nyní možnost přesčasů o víkendu s mimořádnou odměnou 550 – 730 Kč/směna.

Odměna za doporučení nového pracovníka 30 000 Kč!

Je to přesně to, co hledáte? Dejte nám o sobě vědět.

Že nemáte s prací ve výrobě zkušenosti? Nevadí, zaučíme Vás. Nástup možný ihned.

Co Vás čeká:

·        jemná manuální práce a kompletace dílů (vhodné pro ženy)

·        kontrola kvality

·        práce částečně ve stoje i vsedě

·        zápisy do výrobních dokumentů

·        směnný provoz

·        nejedná se o pásovou výrobu

Co Vám nabízíme:

·        moderní pracovní prostředí

·        nadstandardní příplatky (noční směna 20 Kč/hod, odpolední směna 8,5 Kč/hod, práce o víkendu 30 Kč/hod)

·        závodní stravování/stravenky

·        5 týdnů dovolené/rok

·        roční prémie/13. plat

·        penzijní připojištění

·        příspěvek na letní tábory pro děti

·        a další

Co od Vás očekáváme:

·        manuální zručnost

·        zodpovědnost

·        pracovitost

·        ochotu pracovat ve směnném režimu

·        praxe výhodou, ne však podmínkou

Více informací ráda poskytnu na tel 778 76 46 68 nebo na mailu: martina.tuckova@randstad.cz