operátor/ka výroby - volná místa, rakovník

posted
contact
lenka masarechová - 778703874, randstad hr solutions
job type

job details

posted
location
rakovník, středočeský kraj
sector
Engineering
job type
stálý úvazek
reference number
/27/04/2018/MČ - t-44
contact

job description

Do společnosti Valeo Autoklimatizace k.s. Rakovník, která se zabývá výrobou klimatizací do vozidel, hledáme vhodné kandidáty a kandidátky na pozici:

OPERÁTOR - OPERÁTORKA VÝROBY

Čeká vás řada bonusů, 6 týdnů volna a svozová doprava ZDARMA od Žatce a Loun.

Pracovní náplň:

  • manipulace se součástkami
  • kontrola jednotlivých komponentů a jejich kompletace

  • mzdu až 26 000 Kč (základní mzda 23 500 Kč + příplatky za odpolední 10 Kč/hod., noční 20 Kč/hod.+ příplatky po zapracování a za výkon již po prvním odpracovaném měsíci)
  • ihned po zkušební době další bonusy
  • půlroční bonus 6 500 Kč
  • dovolenou 5 týdnů + 5 dní flexibilního volna
  • zajištěné stravování v závodní jídelně + příspěvek na stravování
  • stabilní zázemí prosperující společnosti
  • dlouhodobou spolupráci

Možno využít svozovou dopravu ZDARMA ze směru od Žatce a Loun.

co od vás očekáváme

  • manuální zručnost
  • odpovědnost, aktivní přístup
  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu
  • zkušenosti z obdobné pozice výhodou