optometrista/optometristka 35 000 - 40 000 kč/měs., hradec králové

posted
contact
martina tučková - 778532253, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
hradec králové, královéhradecký kraj
sector
Sales and business
job type
stálý úvazek
reference number
/17/07/2020/MT - t-2236
contact

job description

Pro našeho váženého klienta hledáme kandidáty na pozici Optometrista/optometristka. Globální lídr v péči o zrak a poskytování služeb v oblasti oční optiky nyní rozšiřuje své řady. Máte vzdělání v oblasti optometrie, rádi pracujete s lidmi a chtěli byste mít pružnou pracovní dobu? Dejte nám o sobě vědět. Praktické ani prodejní zkušenosti z předchozího zaměstnání nejsou potřeba.

Co Vás čeká:

  • vyšetřování zrakových funkcí
  • zhodnocení stavu předního segmentu oka
  • diagnostika a korekce očních refrakčních vad
  • stanovení příslušné dioptrické korekce
  • doporučení individuálního zdravotního prostředku (brýle, čočky)
  • aplikace kontaktních čoček
  • vedení drobné administrativy

co vám nabídneme

  • práci ve společnosti, která ocení Vaše znalosti
  • škálu benefitů (Multisport karta, stravenky, vánoční odměny, zaměstnanecké slevy, slevy na zájezdy od spol. Invia, soutěže o zážitky, odměny za doporučení kamaráda a další)
  • pružnou pracovní dobu
  • vzdělávací programy
  • nástup dohodou

co od vás očekáváme

  • vysokoškolské vzdělání v oboru optometrie (Bc.)
  • ochotu se dále vzdělávat
  • proklientský přístup
  • komunikativnost, pečlivost, zodpovědnost

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.