optometrista/optometristka praha

posted
contact
martina tučková - 778532253, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
praha, hlavní město praha
sector
Sales and business
job type
stálý úvazek
reference number
/134/07/2020/MT - t-2292
contact

job description

Pro našeho váženého klienta hledáme kandidáty na pozici Optometrista/optometristka. Globální lídr v péči o zrak a poskytování služeb v oblasti oční optiky nyní rozšiřuje své řady. Máte vzdělání v oblasti optometrie, rádi pracujete s lidmi a chtěli byste mít pružnou pracovní dobu? Dejte nám o sobě vědět. Praktické ani prodejní zkušenosti z předchozího zaměstnání nejsou potřeba.

Hledáme pro pobočky v těchto lokalitách:

-Arkády Pankrác

- Centrum Krakov

-Obchodní centrum Šestka

-Nákupní centrum Eden

Co Vás čeká:

- vyšetřování zrakových funkcí

- zhodnocení stavu předního segmentu oka

- diagnostika a korekce očních refrakčních vad

- stanovení příslušné dioptrické korekce

- doporučení individuálního zdravotního prostředku (brýle, čočky)

- aplikace kontaktních čoček

- vedení evidence zákazníků

co vám nabídneme

- práci ve společnosti, která ocení Vaše znalosti

- škálu benefitů (Multisport karta, stravenky, vánoční odměny, zaměstnanecké slevy, slevy na zájezdy od spol. Invia, soutěže o zážitky, odměny za doporučení kamaráda a další)

- pružnou pracovní dobu

- vzdělávací programy

- nástup dohodou

co od vás očekáváme

- vysokoškolské vzdělání v oboru optometrie (Bc.)

- ochotu se dále vzdělávat

- proklientský přístup

- komunikativnost, pečlivost, zodpovědnost

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.