optometrista/optometristka, hradec králové

posted
contact
jana dernerová - 778743768, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
hradec králové, královéhradecký kraj
sector
Health and social care
job type
stálý úvazek
reference number
/48/04/2018/JD - t-85
contact

job description

Baví Vás práce v oblasti oční optiky a péče o zrak? Hledáme šikovné kolegy na pozici optometristy/optometristky pro oblast - Liberec, Jablonec nad Nisou, Pardubice, Hradec Králové

Náplň práce:

- vyšetření zraku klienta

- asistence při aplikaci kontaktních čoček

- poskytování rad zákazníkům

- prodej brýlí, kontaktních čoček a jiných optických pomůcek

- vedení administrativy a záznamů klientů

Nabízíme:

- zázemí v úspěšné mezinárodní společnosti

- vzdělávací programy

- zaměstnanecké benefity (stravenky, zaměstnanecké slevy na firemní produkty, aj.)

- pracovní smlouvu na dobu určitou s možností převedení na dobu neurčitou

- zajímavé finanční ohodnocení 27 400 Kč - 30 000 Kč hrubého dle dosavadních zkušeností

- bonusová složka do 4000 Kč hrubého

Požadujeme:

- vysokoškolské vzdělání v oboru optometrie (Bc.) či (Mgr.)

- pečlivost, komunikativnost, příjemné vystupování

- profesionální přístup k zákazníkům

Napište nám, zavolejte nebo nás navštivte:

Email: jana.dernerova@randstad.cz Tel: 778 743 768

Randstad s.r.o., Havlíčkova 404, 500 02 Hradec Králové