personalista/tka, bor

posted
contact
barbora fuchsová, randstad czech republic
job type
dočasný úvazek

job details

posted
location
bor, plzeňský kraj
sector
Human Resources
job type
reference number
8356
contact

job description

Máte komunikativní anglický či německý jazyk? Hledáte startovní pozici v HR a komunikace s lidmi Vás baví? Chcete zažít kulturu známé, mezinárodní společnosti? V tom případě máme místo právě pro Vás!

Co Vám můžeme nabídnout?

  • atraktivní platové ohodnocení
  • částečný či plný úvazek dle Vašich časových možností
  • získání přehledu v oblasti personalistiky
  • kompletní zaučení, nenecháme Vás na holičkách!
  • moderní prostředí a fajn kolegy

Koho hledáme?

  • zkušenost s administrativou bude velkou výhodou
  • komunikativní angličtinu nebo němčinu - pokud budete ovládat oba jazyky, bude to skvělé!
  • spolehlivost, flexibilitu a zodpovědnost
  • usměvavou osobu, která si dokáže poradit a zorganizovat si svoji práci

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • spolupráce s HR Managerem a dalšími odděleními společnosti
  • reportování dle aktuálních potřeb
  • příprava vstupních a výstupních dokumentů pracovníků
  • nábor nových zaměstnanců
  • zadávání dat do interního systému

Zaujala Vás tato pozice?

Zašlete mi CV v AJ/NJ a českém jazyce na: barbora.fuchsova@randstad.cz

Nebo se jen tak informujte o podrobnostech! :)