plánovač výroby - senior, nový bydžov

posted
contact
jana dernerová - 778743768, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
nový bydžov, královéhradecký kraj
sector
production and industry
job type
stálý úvazek
reference number
/14/09/2018/JD - t-430
contact

job description

Domluvíte se anglicky a máte praxi na obdobné pozici? Ozvěte se nám!

Klient přes deset let rozvíjí svůj výrobní závod, z něhož zásobuje přesnými pryžovými díly globální dodavatele automobilových systémů.

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené

- měsíční a roční bonusy + další příplatky

- stravenky

- příspěvek na penzijní pojištění

- narozeninové poukázky, pracovní či životní jubilea

- příjemná firemní kultura založená na otevřenosti a uznávání hodnot

- kariérní růst

Co budete dělat:

-tvořit výrobní plány

-zajišťovat dostupnost surovin a optimální úroveň zásob

-kontrolovat výrobní plány a řešit odchylky

-podílet se na zavádění nových produktů do výroby

-pracovat v informačním systému SAP, příp. v dalších datových nástrojích

-spolupracovat s interními odděleními společnosti (výroba, nákup, odbyt, expedice)

Požadujeme:

-minimálně SŠ vzdělání, přednostně se zaměřením na strojírenství, ekonomii

-relevantní praxe

-znalost Lean managementu

-schopnost zlepšovat aktuální procesy

-výborná znalost češtiny a angličtiny (němčina navíc výhodou)

-dobré uživatelské znalosti MS Office

Napište nám, zavolejte nebo nás navštivte:

Email: jana.dernerova@randstad.cz Tel: 778 743 768

Randstad s.r.o., Havlíčkova 404, 500 02 Hradec Králové