plánovač výroby - senior, nový bydžov

posted
contact
jana dernerová - 778743768, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
nový bydžov, královéhradecký kraj
sector
production and industry
job type
stálý úvazek
reference number
/62/10/2018/JD - t-553
contact

job description

Domluvíte se anglicky a máte praxi na obdobné pozici? Ozvěte se nám!

Klient přes deset let rozvíjí svůj výrobní závod, z něhož zásobuje přesnými pryžovými díly globální dodavatele automobilových systémů.

Co budete dělat:

  • tvořit výrobní plány
  • zajišťovat dostupnost surovin a optimální úroveň zásob
  • kontrolovat výrobní plány a řešit odchylky
  • podílet se na zavádění nových produktů do výroby
  • pracovat v informačním systému SAP, příp. v dalších datových nástrojích
  • spolupracovat s interními odděleními společnosti (výroba, nákup, odbyt, expedice)

Co Vám nabídneme

  • 5 týdnů dovolené
  • měsíční a roční bonusy + další příplatky
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • narozeninové poukázky, pracovní či životní jubilea
  • příjemná firemní kultura založená na otevřenosti a uznávání hodnot
  • kariérní růst

Co od vás očekáváme

  • vyučení minimálně SŠ vzdělání, přednostně se zaměřením na strojírenství, ekonomii
  • relevantní praxi
  • znalost Lean managementu
  • schopnost zlepšovat aktuální procesy
  • výborná znalost češtiny a angličtiny (němčina navíc výhodou)

Jak se přihlásit

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.