práce ve výrobě – 21 000 kč, rožnov pod radhoštěm

posted
contact
jana dočkalová 778 751 801, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
rožnov pod radhoštěm, zlínský kraj
sector
auto-moto
job type
stálý úvazek
reference number
/15/03/2018/VŠ - t-33
contact

job description

Chcete dobrou práci za dobré peníze a víkendy trávit s rodinou? U nás v Rožnově pod Radhoštěm ji mít budete! Nabízíme průměrnou mzdu 21 000 Kč hrubého za měsíc, 8 hodinové směny jen od PO do PÁ a spoustu benefitů.

Co vás čeká?

Práce v moderním čistém a klimatizovaném prostředí výrobní společnosti vyrábějící komponenty pro automobilový průmysl. Předchozí zkušenosti nejsou nutné, rádi zaškolíme každého, kdo je spolehlivý a zodpovědný.

Co s námi získáte?

Stabilní a dobrou práci v renomované společnosti, průměrnou mzdu 21 000 Kč hrubého za měsíc, odměny před dovolenou a Vánoci. Přispějeme vám na dopravu do práce a užijete si týden dovolené navíc.

Zdá se vám trávit 12 hodin v práci dlouho? U nás pracujete jen na 8 hodinové směny od pondělí do pátku a víkendy si užijete s rodinou.

Rozmazlujete se a cvičíte ráda? V rámci nabízených benefitů si za zvýhodněné ceny můžete zacvičit jógu, spirální stabilizaci nebo bezplatně navštívit našeho fyzioterapeuta.

Také vám nejvíce chutná to, co nemusíte vařit? Nabízíme kompletní oběd jen za 25 Kč!

Ráda byste pracovala v kolektivu svých známých? Doporučte nám své kamarádky a získejte navíc bonus 5000 Kč za doporučení každé z nich!

Zaujala vás nabídka?

Pak vyplňte formulář a my se postaráme o zbytek! Chcete bližší informace ihned? Pak volejte 778 751 801.

Co Vám nabídneme