práce ve výrobě, frenštát p.r., mzda 26 - 33 000 kč, volné víkendy, frenštát pod radhoštěm

posted
contact
veronika vávrová - 778463528, randstad hr solutions
job type

job details

posted
location
frenštát pod radhoštěm, moravskoslezský kraj
sector
production and industry
job type
stálý úvazek
reference number
/6/05/2021/VV - t-3357
contact

job description

Hledáte v této nelehké době práci? Jste manuálně zručný/á a práce typu elektromechanik, lakýrník, obráběč kovů, či strojírenský dělník vás zajímá? Tak právě pro vás máme velice zajímavou nabídku! Práce je vhodná i pro absolventy, praxe není důležitá, stačí mít chuť pracovat a my už vás vše rádi naučíme.

Nabízíme volná místa na tyto pozice:

  • elektromechanik
  • lakýrník
  • odlévač kovů
  • strojírenský dělník
  • obráběč kovů

Co vás čeká?

  • montáž elektromotorů (elektromechanik)
  • strojní či ruční vtahování vinutí a zapojování elektromotorů (elektromechanik)
  • povrchová úprava elektromotorů, stříkání a míchání barev (lakýrník)
  • skládání rotových plechů na pracovišti tlakového lití (odlévač kovů)
  • výroba statorových svazků, ruční paketování (strojírenský dělník)
  • obsluha CNC (obráběč kovů)
  • práce v 3 směnném provozu (ranní, odpolední, noční)
  • volné víkendy
  • zajímavé finanční ohodnocení

co vám nabídneme

  • mzda 26 000 - 33 000 Kč (včetně příplatků)
  • prémie max 25% základní tarifní mzdy z min. měsíce (od 2. měsíce a více)
  • příplatky za směnnost O - 7,50 Kč, N - 27 Kč
  • příplatky za přesčas 25%
  • příplatek za víkend 50%
  • příplatek za st. svátek 100%
  • benefit 22 000 Kč ročně do Benefit Plus (po zkušební době)
  • závodní stravování (dotace 55%z ceny jídla hradí zaměstnavatel)
  • na noční směně stravenka v hodnotě 90 Kč (55% hradí zaměstnavatel)
  • 5 týdnů dovolené

co od vás očekáváme

  • střední školu s výučním listem
  • elektro, strojní, malíř, natěrač výhodou
  • manuální zručnost, chuť k práci
  • ochotu pracovat ve směnném provozu (R, O, N)
  • zodpovědný přístup k práci

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.