práce ve výrobě – mzda 23 000 kč/měs. + náborový příspěvek 10 000 kč, turnov

posted
contact
daniela micková, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
turnov, liberecký kraj
sector
Pharmacy
job type
stálý úvazek
reference number
/22/08/2018/RV - 407
contact

job description

Popis pozice

Hledáte dobrou práci v moderním a čistém prostředí za dobré peníze? U nás v Turnově ji mít budete! Nabízíme mzdu 23 000 Kč s možností růstu po zkušební době, náborový příspěvek 10 000 Kč, 13. a 14. plat navíc! Tak neváhejte a volejte na +420 778 882 102

Co Vás čeká?

Práce v moderním a čistém prostředí výrobní společnosti vyrábějící hygienické potřeby. Budete obsluhovat výrobní linku, hlídat přísun materiálu na linku, organizovat a řídit práci na lince.

Nabízíme

Co s námi získáte?

  • náborový příspěvek 10 000 Kč
  • stabilní a dobrou práci v čistém prostředí
  • mzdu 23 000 Kč hrubého za měsíc s možností dalšího růstu už po zkušební době + 13. a 14. plat navíc
  • 6 dní sick days
  • podniková prodejna
  • podpora vzdělávání
  • dárky za výrobní výkon a firemní výročí
  • stravenky, dotované stravování
  • společenské firemní akce
  • do práce i z práce můžete využít svozové dopravy ze Semil, Železného Brodu, Lomnice na Popelkou, Liberce, Jablonce nad Nisou a Mnichova Hradiště

Zaujala Vás naše nabídka?

Pak klikněte na tlačítko „přihlásit se hned“, vyplňte odpovědní formulář a my se postaráme o zbytek! Chcete bližší informace ihned? Zavolejte na +420 778 882 102. Těšíme se na vás.

Profil ideálního kandidáta

Koho hledáme?

Plnoleté spolehlivé a zodpovědné pracovníky s ochotou pracovat na směny. Předchozí zkušenosti nejsou třeba, rádi vás vše naučíme.