práce ve výrobě na 4 dny v týdnu, veselí nad lužnicí

posted
contact
eva hančlová - 778 751 900, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
veselí nad lužnicí, jihočeský kraj
sector
Sales and business
job type
stálý úvazek
reference number
/11/04/2018/RV - 87
contact

job description

Popis pozice

Práce ve výrobě na 4 dny v týdnu (4 dny práce - 4 dny volno)

Chcete pracovat pro zaměstnavatele, který ocení vaši pracovitost a zručnost?

Staňte se součástí týmu Propesko ve Veselí nad Lužnicí, který se zaměřuje na výrobu zvířecích pamlsků.

  • získáte práci pouze na 4 dny v týdnu (4 dny práce - 4 dny volna)
  • nástupní mzdu od 18 700 Kč/měsíc
  • nadstandardní příplatky
  • stravenky v hodnotě 150 Kč
  • svozová doprava na trase Tábor - Sezimovo Ústí - Planá nad Lužnicí - Soběslav - Veselí nad Lužnicí
  • náborový příspěvek 15 000,- Kč

Tak nepropásněte tuto nabídku a volejte 778 751 900!

Co vás v práci čeká?

  • obsluha výrobní linky a manipulační práce
  • kontrola správného chodu výrobní linky
  • kompletace a balení výrobků do krabic

Nabízíme

  • - nástupní mzdu 18 700 Kč/měsíc s možností navýšení
  • - možnost získat měsíčně až 10% bonus
  • - zákonné i nadstandardní příplatky
  • - práci v pohodovém kolektivu
  • - stravenky v hodnotě 150 Kč
  • - svozová doprava na trase Tábor - Veselí nad Lužnicí
  • - náborový příspěvek 15 000,- Kč

Profil ideálního kandidáta

Koho hledáme?

Zodpovědné pracovníky, muže starší 18 let s ochotou pracovat na směny. Předchozí zkušenosti nejsou potřeba, rádi vás vše naučíme.