práce ve výrobě pro ženy, 25 000 kč, nástup ihned, přímo v ostravě, ostrava

posted
contact
vendula křížková - 770147132, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
ostrava, moravskoslezský kraj
sector
production and industry
job type
stálý úvazek
reference number
/116/04/2018/VK - 387
contact

job description

Popis pozice

Hledáte práci ve výrobě v moderním pracovním prostředí a příjemné atmosféře? Máme pro Vás nabídku! Do výroby komponentů pro automobilový průmysl hledáme nové zaměstnance.

Práce je fyzicky nenáročná, vhodná pro ženy. Nabízíme nejen skvělé platové podmínky, ale také příjemné pracovní prostředí a fajn kolektiv.

Adresa pracoviště: Ostrava Hrabová

Nabízíme

Péče o naše zaměstnance je pro nás velice důležitá, můžete proto očekávat příjemné pracovní prostředí a podporu (nejen v průběhu zaučení). Kromě stability a jisté práce Vám rádi nabídneme:

  • velmi dobré finanční ohodnocení (25 000 Kč)
  • celou řadu benefitů, jako například:
  • dotované stravné (samozřejmostí je zázemí jídelny)
  • příspěvky na dopravu
  • propracovanou škálu bonusů a benefitů
  • propracovaný systém vstupních školení
  • zázemí nadnárodní společnosti, moderní provoz

Profil ideálního kandidáta

Uvítáme zkušenosti z výroby, ale nejsou pro nás podmínkou. Pokud chcete pracovat a nevadí Vám směnný režim, rádi Vás naučíme vše potřebné!

  • výhodou předchozí praxe (výroba, kompletace, kontrola kvality a jiné) - není však podmínkou
  • ochota pracovat v třísměnném režimu (ranní, odpolední a noční směny)
  • manuální zručnost
  • spolehlivost