pracovník úklidu na ranní směnu, mariánské lázně

posted
contact
lucie tunderová, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
mariánské lázně, karlovarský kraj
sector
Gastronomy and hospitality
job type
stálý úvazek
reference number
/44/05/2018/RV - t-259
contact

job description

Hledáte práci na ranní směnu ?

Chcete se stát součástí mariánskolázeňských tradic? Láká Vás práce sladká a vonící oplatkami?

Pro společnost Mondelez hledáme pracovníka úklidu.

Pracovní náplň :

 - úklid prostorů výroby

co vám nabídneme

- základní mzda 116,53 Kč/ hodina + zákonné příplatky

- 18,50 Kč/hod při práci v noční směně

- 500,- Kč/měsíc docházkový bonus

- prémie 0 – 15 % ze základní mzdy

- příplatek za zhoršené prostředí 4,80 Kč/hod

- stabilní zaměstnání v Mariánských Lázních

- příspěvky na stravování

co od vás očekáváme

- pouze základní vzdělání není překážkou

- ochotu zastoupit kolegu na noční směnu

- manuální zručnost

- fyzickou zdatnost

- spolehlivost

-  dobrý zdravotní stav

- zdravotní průkaz pro práci v potravinářství (vystaví Vám Váš obvodní lékař)

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat na tel. 770 112 251.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.