pracovník ve výrobě/skladník, praha

posted
contact
petra arnholdová - 778705044, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
praha, hlavní město praha
sector
Transport, logistics and supply
job type
stálý úvazek
reference number
/99/04/2018/PA - 137
contact

job description

Popis pozice

Společnost byla v Praze založena v roce 2013 jako jediný výrobní závod pohonů automatických dveří a jejich příslušenství. V současné době obsazujeme pozice pracovníků ve výrobě a skladníků.

Nabízíme

OPERÁTOR SKLADU

  • jednosměnný provoz
  • příjemné a přátelské pracovní prostředí
  • zaškolení na pracovní pozici a systém SAP
  • zaškolení a možnost získání průkazu na VZV
  • možnost přesčasů (dobrovolné)
  • 25 dnů dovolené

OPERÁTOR VÝROBY

Co budeš dělat?

- ve výrobě budeš kompletovat příslušenství k automatickým dveřím

- ve skladu přijímat zboží, balit ho a připravovat k expedici

Profil ideálního kandidáta

- jsi trestně bezúhonný

- spolehlivý a přesný při plnění úkolů

- máš chuť pracovat

- mzda dle zkušeností až 25.000 Kč/měsíčně

Pro výrobu je důležitá zkušenost s montáží mechanických nebo elektronických komponentů. Mít povědomí o kvalitě, být přizpůsobivý a mít týmového ducha.