přípravář lepení v lakovně - 2 směny - až 27.000kč, brno

posted
contact
lucie procházková - 778882087, randstad hr solutions
job type

job details

posted
location
brno, jihomoravský kraj
sector
production and industry
job type
stálý úvazek
reference number
/167/05/2021/LP - t-3493
contact

job description

Chcete pracovat ve firmě s dlouholetou tradicí a stabilním zázemím?

Hledáte práci pouze na 2 směny?

Jedná se o nabídku přímo do kmene společnosti.

Schůzka ve firmě samozřejmostí.

Pozice je startovní a zaměstnance postupně zaškolíme až na pracovníka lakovny (mzda až 40.000Kč)

Náplň práce:

  • odmaštění materiálu, práce s tmelem
  • částečná kompletace výrobků
  • vyplňování protokolů o práci

co vám nabídneme

  • mzdu 26. - 27.000Kč
  • postupné zaškolení na vyšší pozici
  • práci pouze na 2 směny
  • nabídka práce přímo do kmene firmy
  • nadstandardní příplatky (příplatek za přesčas 35 %, příplatek za noční 20 % a příplatek za práci o víkendu 25 %.)
  • stravenky a možnost obědů ve firemní kantýně
  • cafeterie, (možnost platit v lékárně, v optice, dovolená,..)
  • pravidelně sportovat můžete s naší kartou Active Pass.
  • příspěvek na penzijní připojištění (2% z hrubé mzdy)
  • mobilní tarif pro Vás i blízké
  • 25 dnů dovolené
  • Na začátku vás důkladně zaškolíme - na pozici postupně projdete kompletním adaptačním programem.
  • Nabídneme vám jistotu a stabilitu práce.

co od vás očekáváme

  • manuální zručnost
  • technický typ (zkušenost ve výrobě výhodou)
  • samostatnost

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.