procesní a obalový inženýr, choceň

posted
contact
sabina ponikelská - 778764668, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
choceň, pardubický kraj
sector
production and industry
job type
stálý úvazek
reference number
/173/10/2019/SP - t-1584
contact

job description

Firma Švýcarského koncernu, která působí na území České republiky je jedním z hlavních globálních výrobců systému pro akustický a tepelněizolační systém motorových vozidel. Dále se specializují a vyrábí komponenty, moduly a komplexní řešení pro interiér vozidla, oblast kufru a motoru. Zabývají se dodávkami dílů v oblasti protitepelné ochrany a krytů spodku vozidla. Jejich zákazníci patří k největším výrobcům automobilů nejen v Evropě ale i v Severní, jižní Americe a Asii. Zaujala tě firma a její specifická výroba? Máš rád nové výzvy a rád se realizuješ ve firmě, která dbá na kvalitu svých výrobků? Automobilový průmysl ti není cizí? Tak právě pro Vás máme práci.

Hlavní náplň práce

  • tvorba balících předpisů
  • vývoj obalů
  • odsouhlasování balících předpisů se zákazník a dodavateli
  • optimalizace použitých obalových materiálů co se týče jejich využití
  • koncept používání obalových materiálů vzhledem ke způsobu skladování a manipulace
  • logistický inženýring
  • implementace LEAN nástrojů v rámci logistiky - KANBAN, MIZU, Value stream mapping, 5S
  • tvorba logistické FMEA
  • intralogistika a optimální využívání logistických a skladových ploch
  • nastavení a správa zákaznických portálů

co vám nabídneme

  • nástup ihned
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • práce v moderním prostředí stále se rozvíjející společnosti
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • 13. plat
  • očkování proti chřipce a žloutence
  • peněžní bonus při narození dítěte a svatbě zaměstnance
  • příspěvek na volnočasové aktivity ve výši 2.000 Kč
  • jazykové kurzy na pracovišti
  • firemní sportovní a společenské akce

co od vás očekáváme

  • praxe na obdobné pozici min. 2 roky
  • středoškolské vzdělání
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • pokročilá znalost MS Office - Excel, World, Power point
  • znalost Outlook
  • analytické myšlení
  • samostatnost
  • odolnost vůči stresu
  • časová flexibilita

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.