procesní inženýr, dubí

posted
contact
michaela beránková, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
dubí, ústecký kraj
sector
production and industry
job type
stálý úvazek
reference number
8913
contact

job description

Pro mezinárodní výrobní společnost v Ústeckém kraji hledáme vhodného zodpovědného a spolehlivého kandidáta/ku na pozici Procesního inženýra / Technologa. Pozice je vhodná i pro absolventy.

Náplň práce:

  • zlepšování technologie výrobních procesů,
  • vývoj nových produktů a inovace stávajících výrobků,
  • částečně tvorba výkresů nových výrobků,
  • CNC programy,
  • dohled nad počátkem výroby nových výrobků

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení,
  • zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, dotované stravování, příspěvky do PP, aj.),
  • profesní rozvoj a vzdělávání,
  • přátelské prostředí a tým

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického směru – možno i absolvent,
  • orientace v technické dokumentaci,
  • komunikativní znalost AJ, NJ výhodou,
  • znalost programů (AutoCad, Inventor podmínkou), MS Office,
  • spolehlivost, zodpovědnost
  • řidičský průkaz sk. B

Místo výkonu práce: okres Teplice

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis.

Kontakt: Michaela Beránková / michaela.berankova@randstad.cz