procesní inženýr/rka - oblast automatizace, pardubičky

posted
contact
sabina ponikelská - 778764668, randstad hr solutions
job type

job details

posted
location
pardubičky, pardubický kraj
sector
Technology and development
job type
stálý úvazek
reference number
/83/04/2021/SP - t-3301
contact

job description

Německá rodinná společnost, která sídlí na území České republiky  hledá do svého týmu novou posilu! Soustředí se na výrobu produktů jako jsou domácí čistící prostředky, automobilové díly, textil, stavební materiály a telekomunikační příslušenství. Chcete pracovat ve firmě, která se stále rozšiřuje a vyvíjí? Máte zkušenosti v oblasti procesního inženýrství a vývoje? Komunikaci v angličtině ovládáte na jedničku? Máte pocit, že je čas na změnu? Tak nám o sobě dejte vědět!

Náplň práce

  • spolupráce na vývoji a technickém řešení automatizačních celků a jejich následné zavádění do výrobního procesu
  • koordinace na přejímkách nových strojů a jejich následná implementace do výrobního procesu
  • standardizace a optimalizace nových a stávajících technologií
  • příprava a realizace zlepšovacích projektů ,včetně sledování účinnosti zavedených opatření

  • perspektivní práci ve stabilní společnosti pro světově známé značky
  • zázemí rodinné firmy
  • nadstandardní platové ohodnocení
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolení
  • příspěvky na dopravu
  •  příspěvky na stravování - výběr z až 8 jídel denně-
  • jídelní automat, nápojové automaty
  • výuku jazyků
  • klimatizované pracovní prostory
  •  moderní a čisté prostředí
  • parkování v areálu firmy
  • firemní akce - celofiremní i v rámci oddělení organizované zaměstnanci, nejen pro zaměstnance, ale i pro rodinné příslušníky
  • firemní permanentky na hokejové zápasy
  • firemní tarif i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na penzijní připojištění moderní a čisté prostředí společnosti

co od vás očekáváme

  •  SŠ/VŠ vzdělání ve strojírenském oboru se zaměřením na automatizaci, praxe výhodou
  • PC dovednosti, orientace v programech technologií/robotů např. UR, Kawasaki výhodou
  • anglický jazyk min. B2,
  • německý jazyk - výhodou
  • řidičský průkaz sk. B
  • zkušenosti na obdobné pozici - pouze výhodou

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "aplikovat". Jakmile dostanu Vaši odpověď, budu informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.