procesní inžernýr/ka, hradec králové

posted
contact
sabina ponikelská - 778764668, randstad hr solutions
job type

job details

posted
location
hradec králové, královéhradecký kraj
sector
production and industry
job type
stálý úvazek
reference number
/78/04/2021/SP - t-3297
contact

job description

Společnost, která je předním výrobcem izolačních systémů a střešních panelů, hledá do své společnosti v Českém závodu novou posilu na pozici Vedoucího výroby. Máte představu pracovat ideálně v mezinárodním prostředí společnosti, která je zaměřena na nadčasovou a udržitelnou výrobu? Podílí se na mnoha mezinárodních projektech a její hlavní prioritou je kvalita a přesnost? Hledáte na pracovním trhu uplatnění v oblasti procesního inženýrství a nebojíte se nových výzev? Pokud jste odpověděli ano, tak právě Vás hledáme!

Náplň práce

  •  hodnocení stavu a funkcí procesů a aparátů stávající výrobní technologie
  • navrhování inovací nevyhovujících nebo zastaralých výrobní úseků
  • analyzace pracovních cyklů, optimalizace výroby a materiálové toky
  • účastní se aplikací výsledků výzkumu a vývoje do praxe a kontroluje jejich úspěšnost
  • realizace pracovních cest (cca. 4x v roce)

co vám nabídneme

  • 5 týdnů řádné dovolené
  • Firemní kantýna a stravování – Výběr je ze 4 jídel a ceny firma dotuje.
  • Cafeteria
  • Výuka cizích jazyků – v rámci pracovní doby poskytujeme námi placenou výuku cizích jazyků
  • Parkoviště, kolárna, zastávka MHD Kingspan
  • Možnost Home office
  • Zajištění osobního i profesní růstu
  • Flexibilní pracovní doba
  • Práci v příjemném kolektivu odborníků v úspěšné nadnárodní společnosti
  • Odborná školení a možnost dalšího vzdělávání
  • Služební telefon, notebook
  • Další benefity zaměstnaneckého programu firmy

co od vás očekáváme

  • vystudovanou VŠ technického směru (elektro obor výhodou)
  • aktivní znalost angličtiny písemně i ústně pro komunikaci s dodavateli
  • analytické myšlení a komunikační dovednosti
  • proaktivitu a týmovost
  • ochotu příležitostně cestovat
  • ŘP sk. B
  • zkušenosti na obdobné pozici vítány - není podmínka

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "aplikovat". Jakmile dostanu Vaši odpověď, budu informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.