programátor plc, krupka

posted
contact
linda sehnoutková - 770173938, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
krupka, ústecký kraj
sector
production and industry
job type
stálý úvazek
reference number
/56/01/2021/LS - t-2860
contact

job description

Zajímají Vás technologie? Domluvíte se anglicky? Líbí se Vám prostředí výroby? Nabízená pozice bude zřejmě to pravé ořechové právě pro Vás!

PROGRAMÁTOR PLC STROJŮ

Náplň práce:

  • programování průmyslových PLC
  • programování aplikací v C#
  • podpora výrobního procesu - testování, správa a optimalizace produktivního provozu
  • instalace a oživení pracovišť

co vám nabídneme

  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • 13.plat
  • 25 dní dovolené
  • možnost spolupráce na vývoji nových produktů
  • možnost práce s 3D tiskárnami
  • flexibilní pracovní dobu
  • prostor pro růst a profesní seberealizaci

co od vás očekáváme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • předchozí zkušenost na pozici samostatného programátora
  • komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
  • platnou vyhlášku 50/1978, §5
  • dobrou orientaci ve schématech dokumentace
  • flexibilitu, schopnost komunikovat a spolupracovat

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.