programátor webových aplikací, brno

posted
contact
soňa vančová, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
brno, jihomoravský kraj
sector
IT progression
job type
stálý úvazek
reference number
9050
contact

job description

Zajímá Tě vývoj webových aplikací?

Baví Tě práce v C#, ale orientuješ se i v Javascript, HTML a CSS?

Nebaví Tě práce ve velkém korporátu, nebo jsi těsně po škole?

Menší, ale úspěšná česká IT společnost hledá do svého týmu, který vyvíjí stravovací a identifikační systémy kolegu na pozici Programátor webových aplikací.

Náplň práce:

- vývoj aplikací založených na ASP.NET

- řízení menších projektů – sběr požadavků, analýza, zpracování, prezentace výsledků

- tvorba webových aplikací (HTML, Javascript, jQuery, CSS)

- programování .NET Framework 4.6 a výše, jazyk C#

Požadované znalosti:

- zkušenosti s vývojem ASP.NET aplikací

- znalost HTML, Javascript, CSS

- praktické znalosti objektového programování, objektový návrh

- běžná znalost SQL (nejlépe MS SQL), znalost .NET a C#

- pasivní znalost angličtiny pro studium dokumentace a hledání na webu

Společnost může nabídnout:

- práci v kolektivu menší české IT firmy s 25-letou tradicí v oblasti identifikačních a stravovacích systémů

- participaci na vývoji nových produktů v úzké vazbě na zákazníka

- možnost pracovat s nejmodernějšími technologiemi

Nástup: po dohodě